SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Hardkorowy Koksu jest w formie. Co za KOPNIAK! [WIDEO]

KSW 39: Hardkorowy Koksu jest w formie. Co za KOPNIAK! [WIDEO]

10.05.2017, godz. 12:17
Hardkorowy Koksu (Robert Burneika)
Hardkorowy Koksu (Robert Burneika) foto: EAST NEWS

"Hardkorowy Koksu" przy każdej okazji chwali się swoimi mięśniami, ale potężna muskulatura nie zawsze jest sprzymierzeńcem fightera MMA. Duża masa nie pozwala na swobodne ruchy, ale Robert Burneika udowodnił, że w jego przypadku jest zupełnie inaczej. Na Facebooku zamieścił filmik, na którym popisał się kopnięciem obrotowym w powietrzu! Czy to będzie jego tajna broń na "Popka"?

Hardkorowy Koksu zmierzy się z Popkiem już 27 maja na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie. To starcie będzie o tyle ciekawe, że nikt nie jest w stanie przewidzieć końcowego rozstrzygnięcia. Raper jest na tyle pewny swego, że zapowiada koniec kariery w MMA, jeśli przegra z Burneiką. Kulturysta także obstawia przy swoim. - Dostał ciosy od "Pudziana", to się położył jak Najman. Mi się wydaje, że bardzo szybko padnie też po moim ciosie - mówił szyderczo o swoim rywalu Burneika.

Po jego filmiku na Facebooku widać, że nie rzuca słów na wiatr. Jego największym atutem jest siła, ale ma kilka asów w rękawie, na przykład obrotowe kopnięcie! "Koksu" zaprezentował swoje atletyczne możliwości, rozrywając nogą torebkę z proszkiem, zawieszoną wysoko na drzewie. Efekt spowolnienia sprawia, że scenka jest niezwykle widowiskowa.

Czy takim ciosem Hardkorowy Koksu powali Popka na Narodowym? To byłby jeden z najlepszych nokautów w historii KSW!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: