SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 w nc+

KSW 39: Jak wykupić PPV. Jak i za ile kupić dostęp KSW 39 w nc+

27.05.2017, godz. 11:30
WAŻENIE 39 KSW
WAŻENIE 39 KSW foto: Super Express

KSW 39 Colosseum w nc+. Jak kupić dostęp do gali KSW 39 na PGE Narodowym? Już 27 maja w Warszawie KSW 39! Mamed Chalidow, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, wreszcie Robert Burneika czyli Hardkorowy Koksu oraz Popek! Tego nie można przegapić! Jak kupić PPV z KSW 39 na platformie nc+? Ile kosztuje dostęp?

KSW 39 PPV

To ma być gala wszech czasów polskiego MMA. Mariusz Pudzianowski kontra Tyberiusz Kowalczyk, czyli starcie dwóch gigantów. Robert Burneika vs Popek, czyli "freak fight" w wymiarze do tej pory nieznanym. Siłacz z Litwy i raper z Londynu. Idole polskiej sceny youtube. Ikony. A na koniec jeszcze pojedynek dwóch wirtuozów oktagonu. Borysa Mańkowskiego oraz Mameda Chalidowa. Dotychczasowych nałogowych triumfatorów federacji KSW. Walka, która ostatecznie wskaże prawdziwego króla biało-czerwonego MMA.

Jak kupić KSW 39 - nc+

Gala KSW 39 dostępna będzie na większości platform oraz w kablówkach. Niestety, ze smakiem zmuszeni będą obejść się klienci platformy nc+. Dla nich dostęp PPV nie będzie możliwy. Operator nie dał takiej możliwości. Wszyscy chętni zmuszeni będą szukać innych sposobów wykupienia transmisji PPV.

Więcej o tym jak wykupić dostęp PPV w tym miejscu:

KSW 39 PPV. Jak wykupić dostęp. Wszystkie informacje o gali!

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: