SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Kontuzjowany Bedorf już po operacji. Nie krył rozczarowania [ZDJĘCIA]

KSW 39: Kontuzjowany Bedorf już po operacji. Nie krył rozczarowania [ZDJĘCIA]

15.05.2017, godz. 09:47
Karol Bedorf: Pas zostanie w Polsce
Karol Bedorf - Karl Knothe foto: KSW

Karol Bedorf zerwał ścięgno Achillesa i nie wystąpi na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym. Zawodnik podzielił się swoim smutkiem z fanami i opublikował szczery post oraz zdjęcia z operacji na Facebooku. Fighter nie krył rozczarowania, ale podziękował wszystkim kibicom i zapowiedział jak najszybszy powrót do oktagonu.

Pojedynek Karol Bedorf - Michał Kita był jednym z najbardziej wyczekiwanych na gali KSW 39: Colosseum, jednak największa polska organizacja sztuk walki musiała przekazać kibicom wyjątkowo smutną informację - jeden z najbardziej doświadczonych fighterów odniósł poważną kontuzję, która wykluczyła go z występu na PGE Narodowym.

Karol Bedorf zerwał ścięgno Achillesa i bezzwłocznie musiał poddać się operacji. Zawodnik postanowił podzielić się swoim smutkiem z tysiącami fanów i opublikował wzruszający post i zdjęcie na Facebooku. - Drodzy Kibice i Fani, Z przykrością muszę poinformować, że z powodu całkowitego zerwania ścięgna Achillesa w lewej nodze, musiałem niezwłocznie poddać się operacji chirurgicznej, przez co nie wystąpię podczas nadchodzącej Gali KSW na Stadionie Narodowym. Jest mi bardzo przykro nie tylko z powodu faktu, że przez pięć miesięcy przygotowywałem się do walki, która miała być dla mnie drogą do odzyskania mistrzowskiego pasa co jak się okazuje jest czasem straconym, ale również dlatego, że przez kolejne kilka tygodni nie będę mógł w ogóle trenować. Bardzo dziękuję wszystkim tym osobom, które w tym trudnym czasie są ze mną. Liczę również na Wasze zrozumienie i obiecuję, że tak szybko jak to będzie możliwe będę chciał wrócić w mistrzowskiej formie by znów toczyć walki w oktagonie. - napisał były mistrz KSW.

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym. W miejsce Bedorfa powalczy równie doświadczony fighter - Michał Andryszak (18-6, 12 KO, 5 Sub)

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: