SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39. Kowalczyk zamierza znokautować Pudzianowskiego w drugiej rundzie

KSW 39. Kowalczyk zamierza znokautować Pudzianowskiego w drugiej rundzie

10.03.2017, godz. 07:00
Tyberiusz Kowalczyk
Tyberiusz Kowalczyk foto: KSW

Tyberiusz Kowalczyk zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na PGE Narodowym podczas gali KSW 39: Colosseum. Niepokonany rywal "Pudziana" odważnie zapowiedział, że planuje nokaut w drugiej rundzie, i to tylko dlatego, żeby kibicom nie było nudno.

Tyberiusz Kowalczyk wszystkie trzy swoje walki kończył w pierwszych rundach. W programie "Puncher" Polsatu Sport nie bał się odważnych zapowiedzi. Jest pewny zwycięstwa w walce z Pudzianowskim. Jedyne, nad czym się zastanawiał, to... w której rundzie uda mu się znokautować "Pudziana".

- Nie boję się tej walki. Jak zawsze idę po wygraną. Mam nadzieję, że nie skończy się w pierwszych sekundach, jak to zwykle bywało w moich walkach. Liczę, że przeciągniemy to do drugiej rundy i dopiero tam będzie nokaut - mówił Kowalczyk, który zdaniem ekspertów ma silniejszy cios od Pudzianowskiego.

Przed walką zawodnicy MMA zazwyczaj są przekonani o swoim łatwym triumfie, ale przecież zwycięzca może być tylko jeden. Czy wygra odważny Kowalczyk? A może ulubieniec publiczności "Pudzian? Starcie byłych strongmanów już 27 maja na gali KSW 39 na PGE Narodowym w Warszawie.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: