SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Pudzianowski postraszył Kowalczyka. Co za SZYBKOŚĆ! [WIDEO]

KSW 39: Pudzianowski postraszył Kowalczyka. Co za SZYBKOŚĆ! [WIDEO]

16.05.2017, godz. 21:25
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski będzie w życiowej formie na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie. Jak nigdy trenuje nad tym, aby do wielkiej siły dodać technikę i odpowiednią szybkość ciosów. Efekty morderczych treningów zaprezentował na Facebooku - worek bokserski był bez szans! Zobaczcie WIDEO.

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem na gali KSW 39: Colosseum. Obaj są potężnie zbudowani, dysponują wielką siłą, dlatego "Pudzian" chce zaskoczyć rywala znakomitym przygotowaniem. To oznacza, że pracuje przede wszystkim nad elementami sztuki MMA. Ćwiczył technikę, a także szybkość ciosów. "Oceńcie sami co wykonałem przez 12 tygodni.Trening szybkości na 10 dni przed KSW 39" - pisał Pudzianowski na Facebooku, dołączając filmik.

Były strongman nie żartował - zmienił się nie do poznania! Jeszcze nigdy tak dobrze nie walczył. "To jak wyglądał i w jakiej był dyspozycji na początku to pewnie sam chciałby najszybciej zapomnieć :) . Chłopak dyszał jak parnik i sam się kładł na matę, teraz ma szansę, ma kondycję więc wszystkiego najlepszego" - pisał jeden z kibiców "Pudziana".

Jeśli Kowalczyk nie pracuje równie ciężko na treningach przed galą KSW 39, nie ma szans w starciu z Pudzianowskim, który walczy jak maszyna!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: