SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Mariusz Pudzianowski wylewa siódme poty. Tyberiusz może się bać!

KSW 39: Mariusz Pudzianowski wylewa siódme poty. Tyberiusz może się bać!

20.05.2017, godz. 15:19
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski bardzo sumiennie przygotowuje się do swojej walki na KSW 39. Były mistrz świata strongmanów nie poszedł w ślady rodaków, którzy korzystają z upałów i rozpalają grille nad wodą. "Pudzian" każdą chwilę spędza na salce treningowej, gdzie robi wszystko, by podczas starcia z Tyberiuszem Kowalczykiem być w optymalnej dyspozycji.

Mariusz Pudzianowski na KSW 39 Colosseum zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem. Obaj panowie rywalizowali ze sobą jeszcze w zawodach strongmanów. Wtedy "Pudzian" niemal zawsze okazywał się lepszy - był w końcu najsilniejszy pod słońcem. Teraz Kowalczyk zapowiada, że w oktagonie pokona Pudzianowskiego, ponieważ MMA to nie tylko pokaz siły, lecz także techniki. "Pudzian" zdaje się nie przejmować słowami najbliższego przeciwnika.

Mariusz Pudzianowski: Gotowy na wojnę, dawać mi go!

Zamiast wchodzić w słowne utarczki, stawia na ciężkie treningi. Niedawno jeden z jego sparingpartnerów napisał, że Mariusz Pudzianowski jeszcze nigdy nie był w tak świetnej formie. "Na KSW urwie głowę" - można było przeczytać na Facebooku. W sobotę 40-latek pochwalił się kolejnymi zdjęciami z salki treningowej. Podczas gdy wielu Polaków korzysta z pięknej pogody i wyleguje się na słońcu, "Pudzian" wylewa siódme poty na treningach. Trzeba przyznać, że po jego sylwetce wyraźnie widać, że zajęcia przynoszą efekty!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: