SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Morderczy trening Pudzianowskiego. "Nogi odmówiły posłuszeństwa" [WIDEO]

KSW 39: Morderczy trening Pudzianowskiego. "Nogi odmówiły posłuszeństwa" [WIDEO]

12.05.2017, godz. 09:40
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Już 27 maja Mariusz Pudzianowski powalczy na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, a jego rywalem będzie inny były strongman - Tyberiusz Kowalczyk. Popularny "Pudzian" w pocie czoła przygotowuje się do pojedynku i organizuje sobie iście mordercze treningi. Jednym z nich pochwalił się na Facebooku, a o trudności ćwiczeń niech świadczy fakt, że po ich zakończeniu... nogi odmówiły mu posłuszeństwa!

Juz 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się największa jak dotychczas gala MMA w Polsce - KSW 39: Colosseum. Powalczą na niej najbardziej rozpoznawalni i najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki, m.in. Mamed Chalidow, Borys Mańkowski czy Karol Bedorf. Ale jednym z najciekawszych pojedynków może być starcie dwóch byłych strongmanów, czyli Mariusza Pudzianowskiego i Tyberiusza Kowalczyka.

"Pudzian" jest faworytem, bo dla jego rywala będzie to debiut w KSW. Mimo to nie lekceważy swojego najbliższego przeciwnika i od kilku tygodni myśli tylko o treningu. W mediach społecznościowych co i rusz chwali się zdjęciami czy filmami z ćwiczeń, na których widać nie tylko jego świetną kondycję, ale też coraz lepiej wyrzeźbione ciało.

Nie inaczej było w czwartek, kiedy Pudzianowski wrzucił na Facebooka filmik z morderczych zajęć. Były strongman w pocie czoła pracował nad siłą nóg i krótkimi podskokami pokonywał ustawione płotki. I tak kilkadziesiąt razy w krótkim odstępie czasu! Nie dziwi więc, że jak zauważył sam "Pudzian" po zakończeniu treningu potrzebny był leżak, bo nogi odmówiły mu posłuszeństwa.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: