SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Popek straszy Koksa: Stejki będziesz wpieprzał przez rurkę!

Popek straszy Koksa: Stejki będziesz wpieprzał przez rurkę!

25.05.2017, godz. 07:24
Popek
Popek foto: Super Express

KSW 39 Colosseum już w najbliższą sobotę, a bohaterowie hitowej gali właśnie wzięli udział w konferencji prasowej. Nie zabrakło tradycyjnego trash-talku. Najciekawiej było, gdy Paweł "Popek" Rak próbował wystraszyć Roberta "Hardkorowego Koksa" Burneikę. - Dostaniesz straszny wpier... Zabierze cię karetka i stejki będziesz wpieprzał przez rurkę - odgrażał się kontrowersyjny raper.

Zaczęło się od przechwałek Roberta Burneiki. Potężnie zbudowany kulturysta z Litwy zdradził, że jest dużo lżejszy niż w czasie jego poprzednich walk. Ważyć ma ok. 123 kg.
- Dzięki temu będę bardzo szybki, on się nie będzie spodziewał tego - przekonywał rywal "Popka".
Co na to raper? "Popek" wyśmiał te deklaracje i zaczął straszyć Litwina.
- Burneika, dostaniesz ciężki wpier... w sobotę! Możesz zrucać wagę, mogą ci rosnąć bicespy, tricepsy, pięty i inne rzeczy. Jestem pewny siebie, bo ciężko zapier... na treningach, lekcje zrobiłem. Nie uszukiwałem siebie, więc jestem pewny siebie. Burneika, szybki na pewno nie jesteś, uwierz mi - stwierdził "Popek", który nawet wyrecytował sklecony na szybko wierszyk: - W sobotę Burneika pęknie ci szczęka, a cały stadion zwariuje. Po walce do domu zabierze cię karetka i stejki będziesz wpieprzał przez rurkę - wypalił raper.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: