SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Popek o walce z Burneiką: Dzieli nas PRZEPAŚĆ!

KSW 39: Popek o walce z Burneiką: Dzieli nas PRZEPAŚĆ!

27.02.2017, godz. 14:10
Paweł Popek Rak
foto: EAST NEWS

Paweł "Popek" Rak zabrał głos po komunikacie KSW, która poinformowała, że 27 maja na PGE Narodowym jego rywalem będzie Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika. Kontrowersyjny raper i potężnie umięśniony kulturysta wejdą razem do klatki na gali KSW 39. - Dzieli nas przepaść! - uważa pewny siebie "Popek". Ma rację? Kto Waszym zdaniem jest faworytem?

Paweł "Popek" Rak nie miał udanego debiutu w KSW. Już w pierwszej rundzie Mariusz Pudzianowski powalił rapera na ziemię, a po kolejnych ciosach siłacza sędzia przerwał pojedynek. Teraz "Popek" dostał drugą szansę. Na gali KSW 39 jego rywalem będzie Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika.
- Dowiedziałem się, że będę miał okazję wystąpić na Stadionie Narodowym i bardzo się z tego cieszę. Tym razem przyłożę się jeszcze mocniej. Tę walkę będę po prostu musiał wygrać - powiedział "Popek" w nagranym dla Polsatu Sport wideo.
Znany z tatuaży muzyk jest pewny siebie przed starciem z pochodzącym z Litwy olbrzymem.
- Tę walkę muszę wygrać, tak jak Mariusz Pudzianowski musiał wygrać ze mną. Moim przeciwnikiem jest Robert Burneika i między nami jest taka przepaść, jak między mną a Mariuszem. Dam z siebie wszystko. Nikogo nie lekceważe i będę zapierniczał. Pozdrawiam fanów. Widzimy się 27 maja - zakończył "Popek", który obecnie koncertuje w Niemczech.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: