SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Popek - Burneika NA ŻYWO. GDZIE transmisja TV i STREAM ONLINE?

KSW 39: Popek - Burneika NA ŻYWO. GDZIE transmisja TV i STREAM ONLINE?

27.05.2017, godz. 17:45
Robert Burneika, Popek_1pub
Robert Burneika i Popek podczas prezentacji przed galą KSW foto: Szymon Starnawski /Polska Press/East News

Paweł "Popek" Rak - Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika NA ŻYWO na KSW 39 Colosseum. . Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? To będzie prawdziwa wojna! Ci zawodnicy szczerze się nienawidzą. Paweł Mikołajuw vel Paweł Rak znany jako "Popek" zmierzy się z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką. W końcu ciosy słowne przemienią się w te prawdziwe. Zobacz jak obejrzeć walkę Popek vs Hardkorowy Koksu na żywo w TV i internecie. Tego nie można przegapić! KSW 39: Colosseum już 27 maja!

Zapowiedź walki Popek - Hardkorowy koksu

Ta walka budzi bardzo dużo emocji w mediach. Naprzeciwko siebie nie staną profesjonaliści, a raczej celebryci, którzy kibicom mają dać świetne widowisko. Spirala rywalizacji nakręca się już od kilku dobrych tygodni. "Popek" nie darzy szacunkiem swojego rywala i z wzajemnością. Paweł Mikołajuw twierdził, że nie boi się starcia z litewskim kulturystą. "Super Expressowi" powiedział, że jeszcze żaden koks z nim nie wygrał i po sobocie się to nie zmieni. Jeszcze więcej sarkazmu jest po stronie Roberta Burneiki. "Hardkorowy koksu" przez wiele tygodni zapewniał, że nie przygotowuje się do tego pojedynku, bo żeby pokonać "Popka" wcale nie trzeba trenować. Czy rzeczywiście tak było? Kilkakrotnie prezentował zdjęcia z treningów, ale za każdym razem były to raczej żarty. Pisał, że trenuje z kaktusem, później, że ze świnką, którą nazwał "Popek". Do pieca dołożył podczas konferencji prasowej przed KSW 39. Powiedział, że głowa "Popka" jest jak arbuz - taka sama w środku.

Dziesiątki złośliwości, kpin i żartów. W końcu nadejdzie czas rozliczenia. "Popek" stanie naprzeciwko "Hardkorowego koksa" i przekonamy się, kto jest mocny w gębie, a kto mocny w ringu?

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć walkę Paweł Mikołajuw - Robert Burneika KSW 39? Ile kosztuje PPV? Wszystkie opcje zakupu pay-per-view możecie sprawdzić w jednym miejscu - TUTAJ.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: