SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Pudzianowski odgraża się Kowalczykowi przed ostatnim sparingiem [WIDEO]

KSW 39: Pudzianowski odgraża się Kowalczykowi przed ostatnim sparingiem [WIDEO]

15.05.2017, godz. 21:54
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Już w sobotę 27 maja na PGE Narodowym odbędzie się wyczekiwana gala KSW 39: Colosseum. Jedną z najciekawszych walk może być starcie Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk, a obaj wojownicy są bardzo pewni siebie. "Pudzian" opublikował w sieci kolejny filmik, na którym tuż przed ostatnim sparingiem odgraża się rywalowi. - Pokażę ci, co to znaczy mocne MMA - mówi.

Do wielkiej gali KSW 39: Colosseum pozostały już niecałe dwa tygodnie. Zawodnicy powoli kończą najcięższe etapy przygotowań i treningów, a przed swoimi walkami chcą sobie dać nieco wytchnienia. Właśnie z takiego założenia wyszedł Mariusz Pudzianowski, który na PGE Narodowym zmierzy się z innym byłym strongmanem - Tyberiuszem Kowalczykiem.

Popularny "Pudzian" w ostatnich tygodniach często chwalił się w sieci zdjęciami czy filmikami z ćwiczeń i trzeba przyznać, że jego forma naprawdę robiła wrażenie. Jeśli chodzi o rzeźbę ciała 40-latek chyba nigdy nie wyglądał tak dobrze, a kolejne mordercze treningi pokazywały, że kondycja też jest w coraz lepszym stanie. Teraz jednak czas na odświeżenie. W poniedziałek Pudzianowski opublikował wideo, na którym zapowiada swój ostatni sparing i... po raz kolejny odgraża się Kowalczykowi!

- Dziś ostatni sparing i okres "wyświeżania". Tyberiusz, szykuj się. Ja będę świeży i pokażę ci, co to znaczy mocne MMA - powiedział "Pudzian". Czy jego rywal ma się czego obawiać?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: