SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Pudzianowski pokazał zdjęcie z 2004 roku. Wtedy zlał go Kowalczyk!

KSW 39: Pudzianowski pokazał zdjęcie z 2004 roku. Wtedy zlał go Kowalczyk!

11.04.2017, godz. 17:08
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski zapowiadał, że na gali KSW 39: Colosseum pokaże pełnię swoich możliwości i jego rywal - Tyberiusz Kowalczyk, będzie błagał o litość. Czy "Pudzian" pokona Kowalczyka? W 2004 roku to "Tyberian" zlał ośmiokrotnego mistrza Polski w zawodach strongmanów. I to dosłownie, co widać na starym zdjęciu, opublikowanym przez Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski pochwalił się zdjęciem z Tyberiuszem Kowalczykiem na Facebooku. - Reklama szamponu, kiedyś w Szczecinie ;) wiecie kto to? Tym razem ja go zleje ;) - napisał "Pudzian", który został wtedy zlany w przenośni, bo jego rywal z gali KSW 39 oblał go... szampanem. Fotka pochodzi z Finału Pucharu Polski Strongman 2004 w Szczecinie. Pudzianowski wygrał te zawody, a świętujący z nim Kowalczyk zajął piąte miejsce.

Obaj siłacze często rywalizowali podnosząc ciężary, ale teraz spotkają się w zupełnie innych okolicznościach. Już 27 maja byli strongmani wejdą do klatki i powalczą na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie!

Kto wygra? Większość stawia na "Pudziana", ale "Tyberian" już pokazał, jak "zlać" bardziej utytułowanego rywala. Jednak tym razem szampan nie wystarczy...

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: