SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Colosseum. Piękne RING GIRLS rozgrzeją kibiców! [ZDJĘCIA]

KSW 39: Colosseum. Piękne RING GIRLS rozgrzeją kibiców! [ZDJĘCIA]

26.05.2017, godz. 18:46
Dominika Bilska
Dominika Bilska foto:

Już 27 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się historyczna, bo największa w Polsce gala MMA - KSW 39: Colosseum. Poza zmaganiami najlepszych wojowników w kraju kibice będą mogli oglądać też seksowne i piękne ring girls, które swoją urodą uatrakcyjnią rywalizację. Do udziału w gali fani wytypowali czwórkę: Dominika Bilska, Nicole Weihs, Karolina Pytlik i Paula Mońska!

Na galę KSW 39 kibice czekają z wielką niecierpliwością. Nie tylko ze względu na rywalizację najlepszych w Polsce zawodników mieszanych sztuk walki, ale też udział pięknych pań, które przerwy między rundami będą uatrakcyjniać swoją osobą. I wiadomo już, które ring girls pojawią się 27 maja na PGE Narodowym. Wyboru poprzez głosowanie dokonali sami kibice.

Trzeba przyznać, że nie był on prosty. Spośród sześciu piękności fani musieli wybrać tylko cztery, a praktycznie każda z nich imponowała nie tylko urodą, ale też figurą i wdziękiem. Ostatecznie jednak udało się wyłonić te, które za dwa tygodnie rozkochają w sobie trybuny największego stadionu w Polsce.

Wśród wybranej czwórki znalazły się Dominika Bilska, Nicole Weihs, Paula Mońska i Karolina Pytlik. Wdzięki każdej możecie podziwiać w naszej galerii. Pierwsza z nich ma wśród KSW ring girls najdłuższy staż. Jej pasją jest gotowanie, ale też zdrowy tryb życia. Podobnie zresztą jak Nicole, która dużo czasu poświęca na siłownię i ćwiczenia. W kuchni znakomicie odnajduje się także Karolina, z kolei Paula jest studentką... Biotechnologii Molekularnej. A przy tym to po prostu piękne i uśmiechnięte dziewczyny. Zobaczcie sami!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: