SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: "Trash talk" zawodników przed galą na PGE Narodowym [WIDEO]

KSW 39: "Trash talk" zawodników przed galą na PGE Narodowym [WIDEO]

23.05.2017, godz. 12:55
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Największe wydarzenie MMA w Europie zbliża się wielkimi krokami! Gala KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym już 27 maja. Jej największe gwiazdy postanowiły się sprawdzić w "trash talku", który zazwyczaj polega na obrażaniu i próbie sprowokowania przeciwnika. Mariusz Pudzianowski i spółka mieli na to swój pomysł. Jak wyszło?

"Trash talk" jest popularny przede wszystkim w światku sportów walki. Jest to nic innego jak "śmieciowa rozmowa", która ma wybić przeciwnika z rytmu. Jest to zbiór wszystkich obraźliwych i dokuczliwych wypowiedzi, które kierują do siebie zawodnicy. Czasami przynoszą one skutek, bo jednego z nich podczas walki ponoszą emocje i przegrywa.

Przed galą KSW 39 fighterzy również pokazali, że "trash talk" nie jest im obcy. Jako przykład można podać obraźliwą wypowiedź Roberta Burneiki o Popku, w której nazwał rapera ćpunem. Organizatorzy gali KSW 39 postanowli zrobić kompilację z udziałem wszystkich gwiazd. Jednak ta śmieciowa gadka jest nieco inna. Te wypowiedzi dosłownie nadają się do kosza! Dlaczego? Sprawdźcie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: