SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Pudzianowski - Kowalczyk. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE?

KSW 39: Pudzianowski - Kowalczyk. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE?

26.05.2017, godz. 18:57
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski
Tyberiusz Kowalczyk, Mariusz Pudzianowski foto: Super Express

Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk na gali KSW 39: Colosseum. Oglądaj walkę NA ŻYWO w TV i STREAM w INTERNECIE. To będzie starcie tytanów! Dwóch byłych strongmanów stoczy bój na PGE Narodowym. Obaj dysponują niesamowitą siłą, ale który z nich lepiej się przygotował pod względem technicznym? To będzie klucz do zwycięstwa! Zobacz, gdzie, jak i za ile obejrzeć walkę Pudzianowskiego z Kowalczykiem.

Zapowiedź walki Pudzianowski - Kowalczyk

Cała presja spoczywa na "Pudzianie". To on jest gwiazdą, faworytem i ulubieńcem publiczności. To on musi wygrać. Doskonale wie o tym Kowalczyk, który prowokował rywala na konferencji prasowej. - Nie ma co ukrywać. Mariusz ma tutaj do stracenia wszystko, a do zyskania nic - mówił otwarcie "Tyberian". Choć jest to oczywiście element prowokacji, to trzeba przyznać, że ma sporo racji. Zwycięstwo Kowalczyka będzie sporym zaskoczeniem i być może zakończy karierę "Pudziana" w KSW. Były mistrz strongman często wspomina o sportowej emeryturze, ale nie zdradza daty. Jeśli wygra na gali KSW 39, z pewnością zostanie w MMA. Jeśli nie, będzie musiał się poważnie zastanowić, czy kontynuować przygodę fightera.

Nie chce się jednak wierzyć, że Kowalczyk wejdzie do głowy Pudzianowskiego przed walką. Już nie jeden zawodnik tego próbował, a 40-letni siłacz robił swoje, tak jak chociażby podczas walki z "Popkiem", który dużo mówił, a mało robił. Czy Kowalczyk pójdzie w ślady rapera? A może porwie publiczność na PGE Narodowym i zwycięży? Jedno jest pewne - walka Pudzianowski - Kowalczyk będzie pełna grzmotów!

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć walkę Pudzianowski - Kowalczyk KSW 39? Ile kosztuje PPV? Wszystkie opcje zakupu pay-per-view możecie sprawdzić w jednym miejscu - TUTAJ.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: