SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW Colosseum śrubuje rekord! Sprzedano już prawie 49 tysięcy biletów

KSW Colosseum śrubuje rekord! Sprzedano już prawie 49 tysięcy biletów

04.05.2017, godz. 12:21
KSW 39 Colosseum
foto: Twitter

Szykuje się niesamowity rekord frekwencji! Na galę KSW 39 Colosseum sprzedano już blisko 49 tysięcy biletów. Największe wydarzenie w historii europejskiego MMA już 27 maja na warszawskim PGE Narodowym. KSW 39 będzie też na pewno największą imprezą sportów walki w Polsce. Przebije galę bokserską we Wrocławiu, na której Tomasz Adamek walczył z Witalijem Kliczką (2011 rok, 42 tysięcy widzów).

Rekord frekwencji na imprezie sportowej w Polsce należy do siatkarzy. Inaugurujące mistrzostwa świata spotkanie Polska - Serbia na PGE Narodowym obejrzały 62 tysiące kibiców. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmuje piłkarski mecz Polska - Grecja na otwarcie Euro 2012. Na trybunach warszawskiego giganta siedziało wtedy 57 tysięcy widzów. KSW 39 Colosseum ma szanse pobić ten rezultat.
Hitowe walki na KSW 39 Colosseum (27 maja, Warszawa) to m.in. starcia Mameda Chalidowa z Borysem Mańkowskim, Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem, Marcina Różalskiego z Fernando Rodriguesem Jr. czy Pawła "Popka" Raka z Robertem Burneiką. Jak dużą ostatecznie publiczność zgromadzi gala MMA na PGE Narodowym? Bilety można kupować na portalu ebilet.pl. Gala pod patronatem "Super Expressu".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: