SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW: Damian Janikowski chwali się siłą ciosu na "bokserze". Jest moc! [WIDEO]

KSW: Damian Janikowski chwali się siłą ciosu na "bokserze". Jest moc! [WIDEO]

13.02.2017, godz. 12:21
Damian Janikowski
Damian Janikowski foto: Super Express

Damian Janikowski w maju zadebiutuje w formule MMA. Weźmie udział w niezwykle ciekawie zapowiadającej się gali na PGE Narodowym w Warszawie - KSW 39: Colosseum. Do pierwszej walki pozostało jeszcze trochę czasu, ale były zapaśnik szlifuje swoją formę i ostatnio pochwalił się siłą ciosu na popularnej maszynie zwanej "bokserem". I trzeba przyznać, że jest moc!

Damian Janikowski nigdy wcześniej nie miał do czynienia ze sportami walki, dlatego też przed swoim debiutem w MMA musi mocno trenować. Po raz pierwszy w karierze powalczy na gali KSW 39: Colosseum, ale nie poznał jeszcze rywala. Mimo to pilnie ćwiczy nad techniką, a ostatnio szlifował swoje umiejętności w stójce. I chyba praca powoli przynosi efekt!

Medalista olimpijski w zapasach stara się też brać udział w akcjach promocyjnych swoich sponsorów i właśnie podczas jednej z nich pochwalił się imponującą siłą swojego ciosu. Podczas targów Europe Sport Power w Hali Ludowej we Wrocławiu Janikowski postanowił spróbować się na maszynie zwanej "bokserem", która mierzy moc uderzenia. I niemalże zamknął skalę! Najlepszy wynik, jaki można osiągnąć w tej zabawie, to 999 punktów. Były zapaśnik zdobył ich 946! Czy potwierdzi swoją siłę podczas walki? Przekonamy się już 27 maja!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: