SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW: Hardkorowy Koksu chce walki z Mariuszem Pudzianowskim!

KSW: Hardkorowy Koksu chce walki z Mariuszem Pudzianowskim!

15.05.2017, godz. 13:25
Hardkorowy Koksu (Robert Burneika)
Hardkorowy Koksu (Robert Burneika) foto: EAST NEWS

Czy dojdzie do hitowego starcia Roberta Burneiki z Mariuszem Pudzianowskim? Obaj fighterzy najpierw powalczą z innymi rywalami na gali KSW 39: Colosseum, ale "Hardkorowy Koksu" już zapowiada, że po wygranej z "Popkiem" na PGE Narodowym chce się bić z "Pudzianem"! Czy na kolejnej gali KSW dojdzie do tego starcia gigantów?

Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika ma ambitne plany, lecz najpierw musi zrobić swoje 27 maja. Na PGE Narodowym zmierzy się z „Popkiem Monsterem” na gali KSW 39. Kulturysta na każdym kroku podkreśla, że jest znacznie lepszy i nie będzie miał żadnych problemów ze znanym raperem. Jeśli "Koksu" odniesie zwycięstwo, wie już, z kim chciałby stoczyć następną walkę.

Wyjawił to dyrektor sportowy KSW - Wojsław Rysiewski, który był gościem jednej z edycji podcastu MMA Slap, tworzonego przez dziennikarzy portalu mma.pl. Mówił, że jeśli Burneika pokona "Popka" to będzie zabiegał o starcie z Mariuszem Pudzianowskim (na gali KSW 39 walczy z Tyberiuszem Kowalczykiem)! Taka walka z pewnością byłaby hitem na kolejnej gali organizowanej przez KSW. Czy dojdzie do pojedynku gigantów? Na tę odpowiedź trzeba poczekać przynajmniej do zakończenia wielkiego wydarzenia na PGE Narodowym.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: