SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW Koloseum: Łukasz Juras Jurkowski wraca do MMA! Powalczy na PGE Narodowym

KSW Koloseum: Łukasz Juras Jurkowski wraca do MMA! Powalczy na PGE Narodowym

30.01.2017, godz. 11:30
Łukasz Juras Jurkowski
foto: EAST NEWS

Szefowie KSW robią wszystko, by zaplanowana na maj gala na PGE Narodowym w Warszawie przeszła do historii mieszanych sztuk walki! Martin Lewandowski i Maciej Kawulski co chwila do karty walk włączają nazwiska, które polscy fani uwielbiają. Kolejnym potwierdzonym do walki zawodnikiem jest Łukasz Juras Jurkowski!

Łukasz Juras Jurkowski młodszym fanom MMA znany jest przede wszystkim z pracy komentatora sportowego. Jego głos umilał widzom transmisje z kilkunastu gal KSW. Gdy mówi o mieszanych sztukach walki, to słucha się go z przyjemnością. Wszystko dlatego, że w przeszłości sam wchodził do ringu i oktagonu. Ostatnią walkę Jurkowski stoczył w marcu 2011 roku. Podczas gali KSW 15 został pokonany przez Toniego Valtonena.

Po ponad sześciu latach Juras wróci do największej federacji MMA w Europie. W maju na PGE Narodowym stoczy pojedynek podczas gali KSW Koloseum. Przez ostatnie kilka tygodni większość jego czasu pochłaniały wizyty u lekarzy, którzy mieli zdecydować o tym, czy jest w stanie stanąć do walki. Ostatecznie dali mu zielone światło i w Warszawie kibice zobaczą powrót dawnego idola! Oficjalną informację przekazał sam Jurkowski za pośrednictwem filmiku na Twitterze.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: