SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW na PGE Narodowym: Pogromca Karola Bedorfa rywalem Marcina Różalskiego

KSW na PGE Narodowym: Pogromca Karola Bedorfa rywalem Marcina Różalskiego

09.01.2017, godz. 11:43
Marcin Różalski
Marcin Różalski foto: KSW

Fernando Rodrigues Jr będzie przeciwnikiem Marcina Różalskiego podczas gali KSW na PGE Narodowym. 29-letni Brazylijczyk spróbuje obronić pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej, który zdobył kilka tygodni temu pokonując dotychczasowego czempiona w tej kategorii Karola Bedorfa. To pierwsza walka oficjalnie potwierdzona przez organizatorów.

Kolejna gala KSW odbędzie się 27 maja, a jej areną będzie stadion PGE Narodowy w Warszawie. W tym historycznym wydarzeniu weźmie udział kilku najlepszych i najsłynniejszych zawodników MMA w Polsce, m.in. Mamed Chalidow (32-4-2, 12 KO, 17 Sub), Mariusz Pudzianowski (10-5, 4 KO, 2 Sub), czy Marcin Rózalski (6-4, 3 KO, 2 Sub).

Ten ostatni poznał już rywala, z którym zmierzy się w maju. Będzie nim Fernando Rodrigues Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub), który spróbuje obronić pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej. Jest jego posiadaczem od początku grudnia, kiedy to znokautował wieloletniego dominatora tej kategorii Karola Bedorfa.

Różalski zagwarantował sobie możliwość walki o tytuł pokonując w maju ubiegłego roku Mariusza Podzianowskiego podczas gali KSW 35. Jego walka z Rodriguesem jest pierwszym oficjalnie ogłoszonym przez organizatorów pojedynkiem.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: