SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW odsłania kolejne nazwiska! Kto powalczy w krakowskiej TAURON Arenie?

KSW odsłania kolejne nazwiska! Kto powalczy w krakowskiej TAURON Arenie?

19.10.2016, godz. 13:43
Borys Mańkowski
Borys Mańkowski foto: KSW

Gala KSW 37 zbliża się wielkimi krokami. 3 grudnia w TAURON Arenie wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Rakiem, czyli szerzej zwanym Popkiem. Z dnia na dzień poznajemy kolejne nazwiska, które zobaczymy podczas rywalizacji w Krakowie.

We wtorek informowaliśmy o tym, że rywalem Karola Bedorfa, który będzie bronił pas mistrza kategorii ciężkiej będzie bardzo groźny Fernando Rodrigues Jr. Polak nie zaznał smaku porażki w MMA już od pięciu lat, a jego rywal wygrywał dziesięciokrotnie z czego dziewięć razy przez nokaut, co tylko obrazuje, jak ciężkie zadania czeka na zawodnika ze Szczecina.

Natomiast w środę swojego przeciwnika poznał Borys Mańkowski, który skrzyżuje rękawice z Johnem Maguire. 33-latek jest jednym z najlepszych zawodników kategorii półśredniej w Europie. Najczęściej kończy rywali w parterze. Natomiast Polak wraca po odniesieniu kontuzji, która wykluczyła go z udziału w gali KSW 34. 27-latek jest niepokonany od czterech lat i dwukrotnie bronił tytułu wygrywając przed czasem Davida Zawadę i Jesse'ego Taylora. Przypomnijmy, że gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej TAURON Arenie, a w walce wieczoru, która elektryzuje wszystkich kibiców będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem. Były strongam zdaje sobie sprawę, że ta rywalizacja może przesądzić o jego dalszej karierze w tej dziedzinie sportu dlatego wylewa siódme poty na treningach, aby być w jak najlepszej dyspozycji.

Poniżej prezentujemy dotychczasową kartę walk KSW 37:

- Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr.
- Mariusz Pudzianowski - Popek Monster (Paweł Rak)
- Borys Mańkowski - John Maguire
- Artur Sowiński - Marcin Wrzosek

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: