SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW zabrało głos w sprawie Michała Materli: Nie ma i nie będzie miejsca na naruszanie prawa

KSW zabrało głos w sprawie Michała Materli: Nie ma i nie będzie miejsca na naruszanie prawa

14.12.2016, godz. 21:08
KSW, MMA, oktagon
foto: EAST NEWS

Znakomity zawodnik MMA Michał Materla może mieć spore kłopoty. Wczoraj został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji, ale jak narazie nie ma więcej oficjalnych informacji w tej sprawie. Swoje stanowisko wydała z kolei federacja KSW, która przyznała, że w jej szeregach "nie ma i nie będzie miejsca na naruszanie prawa", ale jednocześnie bardzo ceni dokonania zawodnika. Całość oświadczenia poniżej.

Oficjalne stanowisko KSW w sprawie Michała Materli:

"W związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi w sprawie zatrzymania Michała Materli przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego, oświadczamy, że KSW zajmie stanowisko w tej sprawie w momencie podania przez organy państwowe do wiadomości publicznej informacji nt. powodów zatrzymania oraz ewentualnego prawomocnego wyroku sądu.

Cenimy i szanujemy Michała Materlę jako sportowca.

Mamy też świadomość, że dla wielu wojowników sport stał się nową, lepszą drogą, dzięki której wyszli z trudnych życiowych sytuacji – dlatego z zasady nie skreślamy nikogo, kto naprawił swoje błędy i uregulował sytuację prawną, za przeszłość.

Jednocześnie, w KSW nie ma i nie będzie miejsca na naruszanie prawa. I w tym zakresie KSW nie będzie stosowało taryfy ulgowej wobec kogokolwiek.

Czy w tym przypadku prawo zostało złamane, zdecyduje sąd i jego prawomocny wyrok."

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: