SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Kuriozalna sytuacja na gali MMA. Zawodnik chciał znokautować sędziego [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja na gali MMA. Zawodnik chciał znokautować sędziego [WIDEO]

13.12.2016, godz. 13:01
Kuriozalna sytuacja na gali MMA
foto: YouTube

Do niecodziennej sytuacji doszło na gali MMA na Wyspach Mariańskich. Jeden z zawodników został mocno ogłuszony nieprzepisowym ciosem rywala i sam chciał wymierzyć sprawiedliwość. Otumaniony pomylił jednak ofiarę z... sędzią, którego próbował znokautować. Rozjemca umiejętnie się jednak obronił i szybko uspokoił krewkiego wojownika.

Gala Trench Warz 20 organizowana na Wyspach Mariańskich stała się hitem Internetu. Wcale nie ze względu na niecodzienne pojedynki, ale kuriozalną sytuację jaka miała miejsce podczas jednej z walk. Pewien zawodnik powalił rywala na ziemie, po czym wyprowadził niezgodny z regułami cios - kopnął leżącego w głowę. Ogłuszony wojownik nie czekał na dyskwalifikację dla przeciwnika i chciał wymierzyć sprawiedliwość samemu. Rzucił się w kierunku rywala, ale... pomylił go z sędzią.

Arbiter Frank Camacho zachował jednak zimną głowę i uniknął gradu ciosów. Szybko opanował sytuację z uśmiechem na ustach. Rozjemca opisał sytuację wyczerpująco na Instagramie. "W miniony weekend miałem zaszczyt dołączyć do grona sędziów gali Trench Warz 20, która była niesamowitym doświadczeniem w mojej dotychczasowej karierze sędziowskiej, a także zawodniczej. W trakcie jednej z walk zawodnicy imponowali niebywałą zaciekłością przy wyprowadzaniu kolejnych ataków, co poskutkowało wyprowadzeniem niezgodnego z przepisami ciosu. Zazwyczaj poszkodowani próbują w takich chwilach wymusić dyskwalifikację przeciwnika, jednak tym razem stało się coś zupełnie odwrotnego. Obalony sportowiec posiadał bowiem duszę wojownika ludu Czamorro i nie zamierzał się poddać nawet po otrzymaniu ogłuszającego kopnięcia. Na moje nieszczęście, gdy podniósł się z kolan, to ja stałem na jego drodze... Niech żyją wojownicy z Wysp Mariańskich!" - napisał Camacho.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: