SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Łukasz Jurkowski wystąpi na KSW na PGE Narodowym? Stawia jeden warunek!

Łukasz Jurkowski wystąpi na KSW na PGE Narodowym? Stawia jeden warunek!

17.01.2017, godz. 12:10
Łukasz Juras Jurkowski
foto: EAST NEWS

W ostatnich dniach bardzo głośno zrobiło się na temat ewentualnego powrotu Łukasza Jurkowskiego do MMA. 27 maja w Warszawie na PGE Narodowym dojdzie do gali KSW 39, a współwłaściciel federacji złożył ofertę "Jurasowi", aby ten ponownie walczył w klatce. Sam zawodnik nie mówi stanowczego "nie", ale stawia jeden warunek, który musi być spełniony.

- Ludziom się wydaje, że "Juras" to weteran, ale on jest przecież młodszy od Mameda Chalidowa. Odszedł w sile wieku i uwierzcie mi, zaczął tęsknić do MMA już pierwszego dnia po tej decyzji. Natury nie da się oszukać - miejsce wojownika jest na polu walki, w przypadku "Jurasa" to jest okrągła klatka KSW. Chyba nie muszę dodawać, że mój tweet to propozycja - mówił kilka dni temu Maciej Kawulski w rozmowie z portalem sportowefakty.pl. Współwłaściciel federacji KSW za pośrednictwem portalu społecznościowego złożył bowiem propozycję powrotu Łukaszowi Jurkowskiemu do MMA. - Hej Jurasmma stołek komentatora jest już wystarczająco ciepły. Warszawa czeka. Stadion czeka. Natury nie oszukasz! - napisał na Twitterze.

Wydaje się, że zawodnik skorzysta ze złożonej mu propozycji, lecz obecnie czeka na "zielone światło" ze strony lekarza. - Trzymajcie kciuki za mój powrót do pełnego zdrowia. Jak się uda... Zrobimy to - napisał na Twitterze Łukasz Jurkowski. Ostatnią walkę odbył 19 marca 2011 roku na gali KSW 15 i od tamtej pory nie wchodził już do klatki. Czy pod koniec maja fani doczekają się wielkiego powrotu jednej z ikon MMA? W najbliższych tygodniach powinniśmy się tego dowiedzieć.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: