SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Maciej Kawulski vs Andrzej Wasilewski na Twitterze: Zobacz, jak się cyrk sprzedaje!

Maciej Kawulski vs Andrzej Wasilewski na Twitterze: Zobacz, jak się cyrk sprzedaje!

29.10.2016, godz. 16:08
Maciej Kawulski
foto: SE/EAST NEWS

To może być prawdziwie hitowy pojedynek na polskiej scenie sportów walki! Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW, mocno zaatakował na Twitterze Andrzeja Wasilewskiego, bodaj najbardziej znanego polskiego promotora bokserskiego. Poszło o pojedynek, który zobaczymy na najbliższej gali KSW, czyli starcie Mariusza Pudzianowskiego i Pawła "Popka" Raka. Zobacz Andrzejku, jak się cyrk sprzedaje - napisał na Twitterze Kawulski.

Obaj panowie chyba za sobą nie przepadają. Kawulskiego wyraźnie ubodły oskarżenia o organizację cyrkowych wydarzeń medialnych. Czekał więc, czekał i się doczekał. 3 grudnia w Tauron Arenie zasiądzie komplet widzów. - Zobacz Andrzejku, jak się cyrk w naszym kraju dobrze sprzedaje - napisał szef KSW. I już po chwili nadział się na ripostę Wasilewskiego. - Wygląda na to że jakby znaleźć jakieś jeszcze dziwniejsze indywidua to można robić impre tam gdzie była pielgrzymka - napisał bokserski promotor. Wojna rozgorzała na dobre:

Jaki będzie kolejny odcinek wojennego serialu? Na razie Kawulski zdążył jeszcze tylko zaatakować antagonistę, wyśmiewając gale organizowane w kopalni w Wieliczce. - Piękne miejsce - spuentował.

I chyba to on na razie prowadzi na punkty w medialnym pojedynku na słowa. Bo faktycznie. W naszym kraju najlepiej sprzedają się nie pojedynki sportowe, ale wielkie nazwiska. A takowe mają i Mariusz Pudzianowski, i "Popek". I dlatego właśnie ich starcie tak elektryzuje publiczność. Nawet, jeśli nikt nie spodziewa się, że sama walka będzie miała cokolwiek wspólnego z MMA.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: