SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Mamed Chalidow może walczyć w Turcji. Rosyjska federacja potwierdziła termin gali

Mamed Chalidow może walczyć w Turcji. Rosyjska federacja potwierdziła termin gali

28.06.2017, godz. 17:40
Mamed Chalidow
Mamed Chalidow foto: EAST NEWS

Federacja Absolute Championship Berkut potwierdziła, że 19 lipca zorgaznizuje galę w Turcji. Będzie to pierwsze wydarzenie sportowe organizowane przez rosyjskie ugrupowanie właśnie w tym kraju. Wiele wskazuje na to, że na gali wystąpi Mamed Chalidow.

Kilka tygodni temu właściciel ACB, Mairbek Khasiev powiedział, że Chaildowa w Turcji kibice bezwzględnie kochają: - Myślę, że z Mamedem możemy nawet dążyć do gali na stadionie w Turcji. Już od pewnego czasu pracujemy nad możliwym wydarzeniem w Stambule zapowiadał szef rosyjskiej federacji.

W obliczu potwierdzenia terminu gali w Turcji można się spodziewać, że propozycję kontraktu na walkę otrzyma właśnie Chalidow, który wciąż czuje duży niesmak po ostatniej konfrontacji w KSW. Przypomnijmy, że na PGE Narodowym wygrał z Borysem Mańkowskim, a tuż po ogłoszeniu wyniku polska publiczność wygwizdała wojownika czeczeńskiego pochodzenia.

Chalidow w ACB już walczył. W marcu tego roku w Manchesterze pokonał Luke'a Barnatta. Tamten pojedynek zakończył się już w 21 sekundzie technicznym nokautem. Zobaczymy, czy będziemy świadkami kolejnego występu Chalidowa w ACB?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: