SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Mamed Chalidow skomentował swoją walkę i zachowanie kibiców [WIDEO]

Mamed Chalidow skomentował swoją walkę i zachowanie kibiców [WIDEO]

28.05.2017, godz. 11:01
Chalidow, Mamed Khalidov, Borys Mańkowski
Mamed Chalidow, Borys Mańkowski foto: KSW

Walka wieczoru podczas KSW 39: Colosseum zakończyła się zwycięstwem Mameda Chalidowa. Sędziowie uznali, że Czeczen był lepszy od Borysa Mańkowskiego. Fatalnie przyjęli ten werdykt kibice zgromadzeni na PGE Narodowym. Wygwizdali mistrza KSW i nie dali mu dojść do głosu. Chalidow dopiero na swoim Facebooku mógł skomentować walkę z Mańkowskim. Odniósł się też do zachowania kibiców.

Zwycięstwo Chalidowa podczas KSW 39: Colosseum miało słodko-gorzki smak dla samego zawodnika. Kiedy sędziowie ogłosili swoją decyzję, według której to Czeczen okazał się lepszy od Borysa Mańkowskiego, kibice wpadli w szał. Zwycięzcę pożegnały gwizdy. Były one do tego stopnia głośne, że zawodnik zrezygnował z wywiadu po walce. Bezradny Mateusz Borek próbował gonić go z mikrofonem, ale Chalidow nie miał ochoty na rozmowę.

Dzień po walce zamieścił na swoim profilu na Facebooku film, który podsumowuje cały wieczór. Dziękuje w nim swojemu sztabowi i wszystkim, którzy przyczynili się do jego zwycięstwa. Nie zapomina także o kibicach MMA, którym poświęca znaczną część nagrania. - Bez was nie ma tej dyscypliny - przyznaje czeczeński fighter.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: