SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mamed Chalidow trenuje z synem. Tak rośnie przyszły mistrz MMA? [WIDEO]

Mamed Chalidow trenuje z synem. Tak rośnie przyszły mistrz MMA? [WIDEO]

13.04.2017, godz. 20:46
Mamed Chalidow trenuje z synem
foto: Instagram

Mamed Chalidow to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych wojowników MMA w Polsce. Ma już 36 lat i zapewne zbliża się do końca kariery, ale o następcę nie musi się martwić. Trenuje bowiem ze swoim 4-letnim synem Jasinem, czym pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych! Czy tak rośnie przyszły mistrz sportów walki?

Mamed Chalidow to prawdziwa legenda KSW. Od lat jest czołową postacią polskiego MMA, a kibice wręcz uwielbiają go za efektowny styl walki. Mimo to ma już 36 lat i coraz mocniej zbliża się do końca kariery. Ale nie musi się martwić o swojego następcę!

Już 27 maja na PGE Narodowym Warszawie wojownik czeczeńskiego pochodzenia zmierzy się z Borysem Mańkowskim podczas gali KSW 39. Do walki przygotowuje się jednak w dość nietypowy sposób. Trenuje bowiem... z 4-letnim synem Jasinem! I trzeba przyznać, że chłopiec od najmłodszych lat przejawia ogromny talent do sportów walki.

Chalidow wrzucił do sieci filmik, na którym obaj trenują. Fani byli wręcz zachwyceni umiejętnościami i zaangażowaniem w wyprowadzaniu kolejnych ciosów Jasina. Momentami można było drżeć o to, czy aby nie ucierpi stojący obok samochód! Czyżby tak rósł się nowy mistrz i następca Chalidowa w MMA?

Walka z cieniem

Post udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) 11 Kwi, 2017 o 10:16 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: