SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mamed Chalidowa szczerze o przyjaźni z Materlą. "W ogóle do mnie nie dzwonił"

Mamed Chalidowa szczerze o przyjaźni z Materlą. "W ogóle do mnie nie dzwonił"

05.04.2017, godz. 17:29
Mamed Chalidow, Khalidov, Michał Materla
Mamed Khalidov, Michał Materla foto: Super Express

Mamed Chalidow odsłonił szczegóły swojej przyjaźni z Michałem Materlą. Mistrz KSW wyjawił, że po ich starciu w oktagonie, Materla zupełnie zmienił do niego stosunek. Zgłosił chęć rewanżu, co zabolało Chalidowa, a także ani razu nie zadzwonił do zawodnika czeczeńskiego pochodzenia. O trudnej relacji z Materlą Mamed Chalidow opowiedział w książkowym wywiadzie Szczepana Twardocha.

W listopadzie 2015 roku naprzeciw siebie stanęli dwaj przyjaciele: Mamed Chalidow i Michał Materla. Mistrzowski pas wagi średniej zdobył ten pierwszy. Znokautował przyjaciela w 31 sekundzie pojedynku.

- Powiedziałem po walce, że drugiej nie chcę, ale jeżeli Michał chce, to jego prawo – wyznał w wywiadzie Chalidow. - Jeśli chce mieć ten pas, proszę bardzo, dam mu szansę. Nie mam z tym problemu. Kiedy oznajmił, że chce rewanżu, to szczerze powiem, że zabolało.

Nie tylko żądza rewanżu zaskoczyła Chalidowa. Zdziwił go też fakt, że po pojedynku Materla nie zadzwonił do niego ani razu. Czyżby oznaczało to koniec przyjaźni pomiędzy tymi zawodnikami? Mamed Chalidow zapewnia, że w jego odczuciu nic się nie zmieniło, ale zastanawia cisza po stronie Materli. Zapadła ona na długo przed aresztowaniem zawodnika.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: