SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mamed wrócił do klatki! Wystarczyło pół minuty dla Chalidowa [WIDEO]

Mamed wrócił do klatki! Wystarczyło pół minuty dla Chalidowa [WIDEO]

12.03.2017, godz. 09:57
Mamed Chalidow to wielka gwiazda KSW
foto: Super Express

Fantastyczny powrót Mameda Chalidowa do oktagonu! Czeczeński wojownik w Manchesterze błyskawicznie znokautował Luke'a Barnetta. Wystarczyło mu na to niespełna pół minuty! 36-latek tylko raz w życiu szybciej zakończył swoją walkę. Miało to miejsce dwanaście lat temu, więc tłum z Polski na trybunach czuł się zadowolony!

Mamed Chalidow ostatni raz walczył w maju ubiegłego roku. Wtedy na gali KSW został wygwizdany przez kibiców, gdy w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał na punkty Aziza Karaoglu. Szansę na powrót dali mu Anglicy. W Manchesterze dostał walkę z z Barnattem i trzeba przyznać, że Czeczen przygotował się do starcia sumiennie. Zaledwie pół minuty wystarczyło mu, by znokautować rywala i zwycięsko wrócić do oktagonu.

Dla Mameda było to ostatnie przetarcie przed najważniejszą galą w roku. Pod koniec maja na PGE Narodowym w Warszawie zmierzy się z Borysem Mańkowskim na KSW 39 Colosseum. - Dopiero teraz przyjdzie czas na myślenie o kolejnej walce. Pierwsza część planu została zrealizowana. Teraz czeka nas PGE Narodowy - powiedział Chalidow po walce z Barnattem.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: