SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Marcin Różalski nie wierzy w winę Michała Materli: Znam wiele osób, które...

Marcin Różalski nie wierzy w winę Michała Materli: Znam wiele osób, które...

18.12.2016, godz. 20:55
0KHALIDOV VS. KARAOGLU, PUDZIANOWSKI VS. RÓŻALSKI.
N/Z MARCIN RÓŻALSKI. foto: Super Express

Marcin Różalski to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego świata MMA. Wytatuowany wojownik zajął się niedawno trenowaniem Popka przed walką z Mariuszem Pudzianowskim. "Różal" jest także bliskim przyjacielem Michała Materli, którego kilka dni temu zatrzymało CBŚP. Według niego aresztowany zawodnik jest niewinny.

Michał Materla został zatrzymany przez CBŚP kilka dni temu w swoim mieszkaniu. Widowiskowa akcja funkcjonariuszy, której świadkami były małoletnie córki zawodnika KSW, odbiła się szerokim echem w świecie polskiego sportu. Materla to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wojowników mieszanych sztuk walki w Polsce. W przyszłym roku prawdopodobnie walczyłby na kolejnej gali największej federacji w Europie, ale na razie musi zająć się tłumaczeniem przed organami. Najbliższe trzy miesiące ma bowiem spędzić w areszcie. Ma to związek z podejrzeniami o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.

W obronie szczecińskiego zawodnika stają kolejni przyjaciele ze świata sportu. Najpierw akcję funkcjonariuszy skrytykował Mamed Chalidow, a teraz głos w tej sprawie zabrał Marcin Różalski. "Różal" w chaotycznym wpisie na Facebooku nie przebierał w słowach i jednoznacznie stwierdził, że wierzy w niewinność swojego kolegi. – Chciałbym wkleić swoje zdanie, ponieważ to ważne, żeby okazać wsparcie przyjacielowi. Sam osobiście znam kilka przypadków, że ktoś poszedł siedzieć za zwykłe pomówienia (...). Nikogo nie zabił, nie porwał, nie okaleczył nie kradł. (...) Michał Sam wie co i jak i obojętnie od tego, jak to wszystko się potoczy nie zmienia to mojej przyjaźni do niego - napisał.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: