SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Marcin Różalski wypalił sobie numer na głowie! Wszystko dla zwierząt [WIDEO]

Marcin Różalski wypalił sobie numer na głowie! Wszystko dla zwierząt [WIDEO]

09.02.2017, godz. 22:02
Marcin Różalski
foto: Facebook

Marcin Różalski słynie z tego, że zawsze idzie pod prąd. Zawodnik MMA niejednokrotnie szokował już kibiców swoim zachowaniem. Teraz jednak przeszedł samego siebie. W walce o prawa zwierząt postanowił... WYPALIĆ sobie na głowie symboliczny numer "269".

Nagranie z całej akcji Marcin Różalski zamieścił na Facebooku. Jak łatwo się domyślić po raz kolejny podzielił tym swoich fanów. Jedni uważają, że w walce o prawa zwierząt nie ma ograniczeń. Inni sądzą, że tym razem "Różal" mocno przesadził. Zawodnik mieszanych sztuk walki federacji KSW na nagraniu wypala sobie numerek "269". Czego jest on symbolem?

Ma związek z wydarzeniami sprzed kilku lat. W Izraelu przeznaczony na ubój cielak został cudem uratowany. Zwierzę nosiło właśnie numer "269". Aktywni obrońcy praw zwierząt na całym świecie zaczęli zdobić swoje ciało takim samym znakiem. Większość z nich postawiła na tatuaże. 38-latek z Polski poszedł o krok dalej...

Marcin Różalski pod koniec maja weźmie udział w gali KSW 39: Colosseum. Na PGE Narodowym w Warszawie "Różal" powalczy o pas mistrzowski największej federacji MMA w Europie. Jego przeciwnikiem będzie pogromca Karola Bedorfa na KSW 37 Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: