SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Marcin Tybura obrażony przez gwiazdę Hollywood podczas gali UFC! [WIDEO]

Marcin Tybura obrażony przez gwiazdę Hollywood podczas gali UFC! [WIDEO]

07.03.2017, godz. 12:46
Marcin Tybura, MMA, UFC
foto: YouTube

W miniony weekend polski fighter Marcin Tybura (15-2, 7 KO, 6 SUB) odniósł swoje drugie zwycięstwo w największej organizacji MMA - UFC. Pokonał przed czasem Luisa Henrique (10-3-1NC, 3 KO, 4 SUB), a radości nie zepsuło mu nawet chamskie zachowanie... Charlize Theron. Gwiazda Hollywood na żywo śledziła galę, a gdy walka z Polakiem w roli głównej nie spełniała jej oczekiwań, pokazała mu dwa środkowe palce!

Dla Tybury była to dopiero trzecia walka w największej i najpopularniejszej organizacji MMA na świecie - amerykańskiej UFC. Polak wyszedł do oktagonu, by zmierzyć się z Brazylijczykiem Luisem Henrique i wygrał przez TKO w trzeciej rundzie. Miał więc wielkie powody do zadowolenia, ale tego samego nie mogą powiedzieć kibice, którzy na żywo obserwowali rywalizację obu zawodników. Ta niestety była bardzo nudna i nie przypadła do gustu widzom.

Pojedynek z trybun śledziła też... gwiazda Hollywood i laureatka Oscara Charlize Theron! Słynna Amerykanka zasiadła w pierwszym rzędzie, jednak rywalizacja Polaka z Brazylijczykiem wyraźnie nie przypadła jej do gustu. Gdy po pierwszej rundzie fighter z Uniejowa szedł w kierunku swojego narożnika, aktorka pokazała mu dwa środkowe palce! Tybura jednak nie zareagował na obraźliwy gest. Albo go nie zauważył, albo po prostu nie rozpoznał gwiazdy znanej z filmów takich jak "Mad Max" czy "Adwokat Diabła".

Taka reakcja Theron nie spodobała się internautom. "No to pokazała klasę", "Wrr... a tak ją lubiłem". Inni dostrzegają jednak pozytywy tej sytuacji. Twierdzą bowiem, że dzięki zachowaniu aktorki Tybura zyska rozgłos! I chyba faktycznie tak się stało - w końcu od kilku dni o całej sytuacji mówi mnóstwo fanów MMA.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: