SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Marcin "Zombie" Wrzosek będzie bronił tytułu na gali KSW na PGE Narodowym

Marcin "Zombie" Wrzosek będzie bronił tytułu na gali KSW na PGE Narodowym

11.01.2017, godz. 14:25
Marcin Wrzosek
Marcin Wrzosek foto: EAST NEWS

"Polski Zombie", czyli Marcin Wrzosek, będzie bronił tytułu mistrza w wadze piórkowej na gali KSW na PGE Narodowym w Warszawie! Showman mieszanych sztuk walki już zapowiada, że kibice mogą się spodziewać po nim niesamowitych rzeczy.

Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 Sub) już podczas gali KSW 37 "Circus of Pain" pokazał, że nie rzuca słów na wiatr i nie dość, że robi show, to jeszcze jest skuteczny w klatce. Jego rywal Artur Sowiński radził mu, żeby więcej skupiał się na treningach niż na wygłupach na portalach społecznościowych. Pewnie żałował tych słów, gdyż w starciu z Wrzoskiem był zdecydowanie słabszy i musiał oddać pas.

Teraz to on stanie w roli obrońcy tytułu. Zobaczymy go na wielkiej gali KSW na PGE Narodowym w Warszawie. Wrzosek już teraz zapowiada, że fani będą mieli na co popatrzeć. - Walka na Stadionie Narodowym to spełnienie moich marzeń i zwieńczenie mojej sportowej kariery. Gwarantuję wszystkim kibicom, że na największej gali w historii KSW zobaczą w moim wykonaniu rzeczy, których jeszcze nie widzieli - powiedział Wrzosek.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: