SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski był w redakcji Super Expressu. Odpowiadał na pytania czytelników [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski był w redakcji Super Expressu. Odpowiadał na pytania czytelników [WIDEO]

05.12.2016, godz. 21:10
Mariusz Pudzianowski, Popek
Mariusz Pudzianowski i Popek podczas terningu medialnego przed KSW 37 foto: Tomasz Radzik/Super Express

W sobotę Mariusz Pudzianowski w zaledwie 80 sekund poradził sobie z "Popkiem" podczas gali KSW 37 w Krakowie, ale dziś przed nim jeszcze trudniejsze wyzwanie. Zmierzy się bowiem z... wami, czyli swoimi kibicami! Słynny "Pudzian" w poniedziałkowy wieczór odwiedził redakcję Super Expressu i został bohaterem czatu, w którym odpowiadał na nurtujące was pytania. Zobaczcie relacja na żywo na Facebooku Se.pl z wizyty byłego strongmana.

W sobotni wieczór "Pudzian" był bohaterem gali KSW 37 w Krakowie. Tłumnie zgromadzeni w Tauron Arenie kibice przyszli głównie po to, by śledzić jego pojedynek z Pawłem "Popkiem" Rakiem. Były strongman szybko jednak rozwiał wszelkie wątpliwości i wygrał walkę przez nokaut po zaledwie 80 sekundach.

Dziś jednak Pudzianowskiego czekało o wiele trudniejsze wyzwanie. Zjawił się bowiem w redakcji Super Expressu, by zdradzić wam to, co chcecie wiedzieć najbardziej! Zastanawiacie się, ile zarobił za ostatnią walkę? Ile jajek je na śniadanie? Która piosenka "Popka" jest jego ulubioną? Kiedy wreszcie się ożeni? Zapytajcie go sami!

Czat z "Pudzianem" w roli głównej na Facebooku Se.pl prowadziliśmy od godziny 18:30 tutaj: www.facebook.com/wwwsepl. Jesteście ciekawi, jak poradził sobie Mariusz Pudzianowski w ogniu pytań? Zobaczcie relację LIVE na FB.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: