SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski ciężko trenuje przed walką z Popkiem w KSW [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski ciężko trenuje przed walką z Popkiem w KSW [WIDEO]

14.10.2016, godz. 11:16
Mariusz Pudzianowski trenuje
Mariusz Pudzianowski trenuje foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski zdaje sobie sprawę, że najbliższy pojedynek w KSW 37 z Pawłem Rakiem zwanym szerzej jako "Popkiem" może zadecydować o jego dalszej przyszłości. W związku z tym wziął się ciężko do roboty, aby być w jak najwyższej formie 3 grudnia w Krakowie. - Przygotowania do walki pełną parą - napisał na portalu społecznościowym zamieszczając przy okazji film, na którym widać, jak trenuje.

3 grudnia podczas gali KSW 37 dojdzie do elektryzującego wszystkich kibiców mieszanych sztuk walki pojedynku. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Pawłem Rakiem zwanym "Popkiem". "Pudzian" wylewa siódme poty na treningach, żeby być w doskonałej formie, ponieważ zdaje sobie sprawę, że może to być starcie z cyklu "być albo nie być" w tej dziedzinie sportu. Dwie poprzednie potyczki byłego strongmena zakończyły się jego porażkami odpowiednio z Peterem Grahamem i Marcinem Różalskim. Nic więc dziwnego, że 39-latek chce w końcu odnieść zwycięstwo.

Na swoim profilu na Facebooku zamieścił kolejny film, na którym można zaobserwować, jak wskakuje na skrzynię, a ćwiczenie jest robione w niezłym tempie. - Przygotowania do walki pełną parą! Dzisiaj rano zrobione 6 km biegu. Godzina 10:00 wytrzymałość siłowa poszła. Wieczorem mata i dzień będę uważał za udany. Wskoki na skrzynie 5x1 minuta 30 sek przerwy ;) obecna waga 116 kg (tylko) - napisał Pudzianowski.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: