SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow wystąpią na gali KSW na PGE Narodowym?

Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow wystąpią na gali KSW na PGE Narodowym?

20.12.2016, godz. 10:23
KSW na Narodowym
foto: ebilet.pl

Wszystko wskazuje na to, że Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski wystąpią na hitowej gali KSW, która w przyszłym roku odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Można się spodziewać, że władze federacji rzucą na szalę wszystko, co mają najlepszego, by przyciągnąć na trybuny wielotysięczną widownię. "Pudzian" i Chalidow pojawili się na grafice przedstawionej przez oficjalnego dystrybutora biletów na galę.

Grafikę, na której znajdują się Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow, przedstawił portal ebilet.pl. Właśnie ta platforma umożliwi nabywanie wejściówek na zaplanowaną na 27 maja 2017 roku galę KSW na PGE Narodowym w Warszawie. Wydaje się więc, że dwie wyżej wymienione gwiazdy federacji stoczą walki. Oficjalna sprzedaż biletów rusza we wtorek o godzinie 10:00. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to Chalidow stoczy dwie walki w ciągu trzech miesięcy - 11 marca na gali ACB w Manchesterze powalczy z Lukiem Barnattem.

W maju w Warszawie na pewno wystąpią Damian Janikowski (debiutant w formule MMA) oraz mistrz KSW w kategorii ciężkiej Fernando Rodrigues Jr. Takie informacje podał w Polskim Radiu 24 Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy KSW poinformował także, że przed warszawską imprezą federacja planuje zorganizowanie jeszcze jednej gali.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: