SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski jako ksiądz! Naśmiewa się z wiary? [ZDJĘCIA]

Mariusz Pudzianowski jako ksiądz! Naśmiewa się z wiary? [ZDJĘCIA]

23.01.2017, godz. 13:26
Mariusz Pudzianowski przebrany za księdza
foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski znany jest z poczucia humoru i dystansu do otaczającego świata. Ale czy tym razem aby na pewno nie przesadził? Były strongman na swoim profilu na Facebooku udostępnił zdjęcie, na którym przebrany jest za księdza i proponuje swoim fanom... wirtualną kolędę. Reakcje internautów były podzielone, a część z nich uważa, że popularny "Pudzian" nabija się z religii i wiary.

Pudzianowski to znany żartowniś i nawet nie stara się tego ukrywać. Z poczuciem humoru nie jest na bakier i często widać oraz słychać to w jego wypowiedziach czy wpisach na Facebooku. Ten ostatni podzielił jednak internautów. Dlaczego? Otóż były strongman postanowił przebrać się za księdza!

- JAK KTOŚ NIE MA DYSTANSU LEPIEJ NIECH NIE WCHODZI NA MÓJ PROFIL!! Od jutra przyjmuję zapisy do spowiedzi jakby co. Spowiedź wirtualna. Moja misja to naprowadzenie samozwańczych potomków Lucyfera i diabła na dobrą drogę. Od 16:00 po kolędzie wirtualnej lecę (będę wasze konta Fb odwiedzał z kolędą) kopertki szykować, co łaska nie mniej niż 200 zł kartą płatniczą tez przyjmę - czytamy w podpisie zdjęć, do których "Pudzian" pozował w sutannie i koloratce.

Wielu fanów doceniło jego poczucie humoru i dystans, ale wielu też ostro skrytykowało wpis i oskarżyło wojownika MMA o naśmiewanie się z wiary i religii. "Mariusz, od lat jestem Twoim fanem... m.im. dlatego, że masz charakter... chłopie nie drwij z tego co jest dla innych wartością, nawet jeżeli z tym się nie zgadzasz. Pozdr", "Mariusz szanuję Cię, ale z wiary nie rób sobie pośmiewiska. Wszyscy wiemy jak to jest z kolęda i kopertami ale zapominamy o Bogu. Chcesz, to daj, nie to też ok, ale nie rób sobie głupich żartów z religii." - czytamy w komentarzach.

O co tak naprawdę chodzi Pudzianowskiemu? Na koniec opisu zdjęcia dodał adnotację o poszukiwaniu gosposi do wirtualnej parafii. To z kolei pozwala sądzić, że cały post miał na celu wyśmianie kuriozalnej sytuacji z Tomkowej, gdzie po kolędzie zamiast księdza chodziły... kucharka i kościelna.

A waszym zdaniem "Pudzianowi" udał się żart, czy raczej jego zachowanie było mało zabawne i uraziło uczucia oraz wierzenia innych?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: