SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski o 40. urodzinach: Kryzys wieku średniego mi nie grozi!

Mariusz Pudzianowski o 40. urodzinach: Kryzys wieku średniego mi nie grozi!

08.02.2017, godz. 08:21
Mariusz Pudzianowski
foto: Super Express

- Mam czwórkę z przodu, ale cały czas czuję się jak 25-latek - śmieje Mariusz Pudzianowski, który we wtorek skończył 40 lat. Sympatyczny siłacz zapewnia, że kryzys wieku średniego mu nie grozi. - Jako facet czuję się spełniony - mówi "Pudzian".

"Super Express": - Mocno ta czwórka z przodu ciąży?
Mariusz Pudzianowski: - Ani trochę. Zdrowie jest, zapał do pracy też, czuję się dokładnie tak samo jak 15 lat temu. Zasuwam codziennie, bo wiem, że jakbym nagle przerwał, to ciężko by mi było na salę treningową wrócić.

- Kryzys wieku średniego cię nie dopadnie? Czerwone ferrari nie kusi?
- A po co mi ferrari? (śmiech). W garażu stoją już lambo (lamborghini - red.), mercedesy, samochody terenowe... Pieniądze mam, dom wybudowałem i swoje w życiu osiagnąłem. Jako facet czuję się spełniony i niczego nie żałuję.

- A mówi się, że życie zaczyna się po 40-ce...
- I coś w tym jest. Doświadczenie życiowe na pewno bardzo się przydaje. Zauważyłem też, że partnerzy biznesowi traktują mnie z dużo większym respektem niż kiedyś. A u mnie szykuje się naprawdę gruby rok, pod każdym względem...

- No właśnie. Niedługo poznamy twojego rywala na gali KSW na Stadionie Narodowym (27 maja). A w Polsacie rusza duże telewizyjne show z twoim udziałem. Zdradzisz coś więcej na ten temat?
- Program nazywa się "The Brain" (Mózg - red.), a ja będę jednym z jurorów. Rywalizować będą ludzie posiadający wyjątkowe zdolności umysłowe. Będzie naprawdę ciekawie. Program ruszy 7 marca.

- Czego ci życzyć?
- Zdrowia, bo to najważniejsze. Wszystko inne sobie sam wywalczę.

autor: Michał Chojecki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: