SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski po zamachu w Manchesterze: Wasze niedoczekanie zwyrole!

Mariusz Pudzianowski po zamachu w Manchesterze: Wasze niedoczekanie zwyrole!

23.05.2017, godz. 15:22
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski nigdy nie ukrywał, że ma raczej negatywny stosunek do uchodźców, którzy zasiedlają Europę. "Pudzian" prowadzi firmę transportową i na własnej skórze przekonał się, że nie wszyscy z przyjezdnych są mile nastawieni. Jego ciężarówki stawały się obiektem ataków. Po zamachu w Manchesterze były mistrz świata strongmanów po raz kolejny wypowiedział się na temat ataków terrorystycznych.

Mariusz Pudzianowski szybko zareagował na na zamach w Manchesterze. Zawodnik, który w sobotę stoczy walkę na KSW 39 z Tyberiuszem Kowalczykiem był mocno poruszony po wydarzeniach w Anglii. W poniedziałek wieczorem po koncercie Ariany Grande doszło do zamachu terrorystycznego. Samobójca wysadził się w tłumie i w wyniku eksplozji zginęły co najmniej dwadzieścia dwie osoby. Do tego strasznego czynu przyznało się już tak zwane Państwo Islamskie.

Mariusz Pudzianowski już kilka razy w przeszłości zdradzał swój stosunek do arabskich terrorystów i uchodźców. Nie jest tajemnicą, że "Pudzian" jest zażartym przeciwnikiem przyjmowania imigrantów. Po wydarzeniach na Wyspach na Facebooku zamieścił poruszający wpis. "Troszkę poza sportowo, bo nie potrafię dziś przejść obojętnie obok tego co się dzieje! (...) Jest kilka opcji politycznych w naszym kraju, którym marzy się, by na liście były również polskie miasta... wasze niedoczekanie zwyrole!" - napisał Mariusz Pudzianowski. Wymienił także ostatnie zamachy w Europie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: