SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski poparł Beatę Szydło w kwestii uchodźców!

Mariusz Pudzianowski poparł Beatę Szydło w kwestii uchodźców!

17.05.2017, godz. 09:55
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: EAST NEWS

Mariusz Pudzianowski zwykle nie wypowiada się publicznie na tematy polityczne, ale tym razem zrobił wyjątek od tej reguły. I okazało się, że na pewien temat ma bardzo zbliżone poglądy do... Beaty Szydło. Wojownik MMA poparł premier Polski w sprawie uchodźców, a konkretnie pochwalił ją za odmowę przyjęcia imigrantów do naszego kraju.

Mariusz Pudzianowski znany jest z tego, że ma mocno krytyczny stosunek do uchodźców. Przede wszystkim dlatego, że ci sprawiają mnóstwo problemów jego firmie transportowej. Już nie raz na swój profil na Facebooku wrzucał ostre posty nawiązujące do zachowania imigrantów, m.in. we Francji i czasem wręcz można było wyczytać z jego słów płynącą nienawiść.

I choć zwykle wojownik MMA nie wypowiada się na tematy polityczne, to teraz złamał swoją niepisaną zasadę. Wszystko to dotyczyło właśnie uchodźców. A konkretnie wypowiedzi na ich temat premier Beaty Szydło. Ta po raz kolejny zapewniła, że Polska nie zamierza przyjmować imigrantów, niezależnie od wytycznych ze strony Unii Europejskiej. Komisja Europejska coraz poważniej myśli o wprowadzeniu sankcji na państwa uchylające się od tego, ale nawet ten fakt nie wpłynął na decyzję rządu.

A to z kolei bardzo spodobało się Pudzianowskiemu. Na swoim profilu na Facebooku opublikował post, w którym pochwalił słowa Beaty Szydło. - Premier Beata Szydło: Polska nie przyjmie żadnych imigrantów! Nie ma takiej możliwości...!!!!! BRAWOOOOO - czytamy.

Poniżej możecie zobaczyć cay wpis "Pudziana", który cytuje też słowa artykułu poświęconego decyzji premier.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: