SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski wystąpi na KSW 40 i komplementuje rywala: To dobry zawodnik

Mariusz Pudzianowski wystąpi na KSW 40 i komplementuje rywala: To dobry zawodnik

04.08.2017, godz. 08:56
Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski
foto: Facebook

To już pewne! Mariusz Pudzianowski będzie jedną z gwiazd na gali KSW 40, która odbędzie się 22 października w Dublinie. "Pudzian", który wygrał dwa ostatnie pojedynki, zapewnia, że w stolicy Irlandii powalczy z mocnym rywalem. - Niebawem poznacie jego nazwisko. To dobry zawodnik - powiedział Pudzianowski w rozmowie z Polsatem Sport.

KSW 40 będzie drugą zagraniczną galą tej federacji. Pierwsza odbyła się w Londynie i był to organizacyjny sukces, więc właściciele KSW nie ukrywali, że planują kolejne podboje zachodnich rynków. Przyszła kolej na Dublin, gdzie też mieszka dużo Polaków. Kibiców ma przyciągnąć m.in. Mariusz Pudzianowski. - Publiczność na Wyspach wspominam miło i sympatycznie, mimo że walka wtedy mi nie poszła (porażka z Peterem Grahamem, red.). - Już niebawem poznamy nazwisko mojego rywala, od tego są jednak włodarze KSW. Będzie to znane nazwisko - zapowiedział w rozmowie z Polsatem Sport "Pudzian", który wygrał dwa ostatniej pojedynki, z "Popkiem" i Tyberiuszem Kowalczykiem.

Występ pięciokrotego mistrza świata strongmanów będzie jedną z walk wieczoru irlandzkiej gali, obok ogłoszonego już rewanżowego starcia o pas KSW w wadze lekkiej pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem.

Mariusz Pudzianowski wspiera ciężko chorą policjantkę [ZDJĘCIA]

Artur Szpilka powalczy na KSW?! Jest oferta!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: