SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 39 Colosseum!

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 39 Colosseum!

22.02.2017, godz. 17:54
Mariusz Pudzianowski trenuje
Mariusz Pudzianowski trenuje foto: Facebook

27 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się największa jak dotychczas gala mieszanych sportów walki w Polsce. Podczas KSW Colosseum w oktagonie powalczy m.in. Mariusz Pudzianowski. Były strongman na spotkaniu z mediami przyznał, że już wie, z kim zmierzy się w najbliższej walce - Będzie wesoło - stwierdził.

Gala KSW 39 będzie niewątpliwie największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Na PGE Narodowym na oczach kilkudziesięciu tysięcy kibiców powalczą takie sławy MMA w naszym kraju jak Mamed Chalidow, Borys Mańkowski, Karol Bedorf czy Mariusz Pudzianowski. Do tej pory ten ostatni jako jedyny z tej grupy nie znał swojego rywala, ale na spotkaniu z mediami przyznał, że już wie, z kim zmierzy się 27 maja.

- Niedawno dowiedziałem się, kto będzie moim przeciwnikiem. Od razu buzia mi się uśmiechnęła, zobaczycie, będzie wesoło. Czy to wyższy poziom sportowy od Popka? Poproszę następne pytanie. Czy waży powyżej 130 kg? Nie, waży mniej - powiedział były strongman, ale nie chciał zdradzić nazwiska. KSW zamierza jednak oficjalnie ogłosić rywala "Pudziana" w najbliższych dniach.

Poza nim kibiców czeka kilka naprawdę elektryzujących pojedynków. Do MMA wróci słynny wojownik Łukasz Jurkowski, a swój debiut na gali KSW zaliczy były zapaśnik Damian Janikowski. Ponadto obejrzymy też m.in. starcia Fernando Rodriguesa Jr. z Marcinem Różalskim, Karola Bedorfa z Michałem Kitą (obydwie walki w wadze ciężkiej), czy Marcina Wójcika z Tomaszem Narkunem (waga półciężka). Walką wieczoru będzie zaś starcie Mameda Chalidowa z Borysem Mańkowskim.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: