SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski w nowej roli. Będzie jurorem telewizyjnego show

Mariusz Pudzianowski w nowej roli. Będzie jurorem telewizyjnego show

07.02.2017, godz. 05:49
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski jako juror w nowym show "The Brain" foto: Screenshot

Mariusz Pudzianowski od lat udowadnia, że potrafi się podjąć wszystkiego. Najpierw był strongmanem, później zaczął walczyć w MMA, po drodze uruchomił własną firmę transportową, a teraz zostanie jurorem w telewizji! Będzie gwiazdą nowego programu stacji Polsat: "The Brain. Genialny umysł".

Mariusz Pudzianowski będzie oceniał uczestników w programie "The Brain. Genialny umysł", który ma być hitem jesiennej ramówki Polsatu. Show zyskał już popularność na całym świecie i wreszcie, na licencji, trafi do polskiej telewizji! Na czym to polega? Uczestnikami programu będą zwykli ludzie, którzy będą się musieli wykazać ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Bez nich nie mają czego szukać w "The Brain", bo zadania będą wyjątkowo trudne!

Czy będą w stanie "ekstremalnie szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać jednego ze stu jeden dalmatyńczyków tylko na podstawie wybranej łatki na grzbiecie, wyodrębniać różnicę między obrazkami pozornie identycznymi, czy też przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów"? To tylko część problemów, z którymi zmierzą się uczestnicy.

Oceniać ich będzie publiczność i jury, w którym oprócz Mariusza Pudzianowskiego zasiądą Ania Sokołowska oraz Cezary Żak. Czy "Pudzian" będzie łaskawy dla zawodników? Przekonamy się już 7 marca!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: