SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski ponownie w zawodach Strongman!

Mariusz Pudzianowski ponownie w zawodach Strongman!

06.05.2017, godz. 11:46
Mariusz Pudzianowski trenuje
Mariusz Pudzianowski trenuje foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski karierę strongmana zakończył kilka lat temu, a teraz jest jednym z najpopularniejszych w Polsce zawodników MMA. W maju powalczy na gali KSW 39: Colosseum, ale to wcale mu nie przeszkadza, by już w najbliższy weekend wrócić do zawodów Strongman! Sam "Pudzian" pochwalił się tym na Facebooku.

Mariusz Pudzianowski był strongmanem przez ponad dziesięć lat. Zaczynał w 1999 roku i od tamtej pory stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych siłaczy na całym świecie. Pięć razy zdobywał tytuł mistrza globu, zdobył też wiele innych pucharów i medali, ale w końcu postanowił zmienić dyscyplinę i został zawodnikiem MMA.

Teraz jest niezwykle rozpoznawalnym wojownikiem, który bierze udział w największych galach KSW. I już 27 maja powalczy na KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, gdzie rywalizować będą prawdziwe legendy mieszanych sztuk walki. Choć "Pudzian" przygotowuje się do swojego pojedynku od dobrych kilku tygodni, to jednak nie przeszkadza mu to, by w najbliższy weekend wrócić do... zawodów strongman!

Ale tym razem nie jako zawodnik, a sędzia. 7 maja Pudzianowski pojawi się na stadionie przy Zespole Szkół w Bargłowie Kościelnym na Pucharze Polski. To właśnie on będzie największą gwiazdą imprezy i na trybunach należy się spodziewać prawdziwych tłumów, które będą chciały na żywo zobaczyć legendę strongmanów i MMA.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: