SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski wspomina Zbigniewa Wodeckiego. Razem pracowali

Mariusz Pudzianowski wspomina Zbigniewa Wodeckiego. Razem pracowali

22.05.2017, godz. 17:05
Mariusz Pudzianowski w Tańcu z Gwiazdami
Mariusz Pudzianowski w Tańcu z Gwiazdami foto: EAST NEWS

Zbigniew Wodecki zmarł w poniedziałek 22 maja. Wybitny muzyk, uwielbiany przez Polaków, miał 67 lat. Współpracę z nim wspomina na Facebooku Mariusz Pudzianowski - były strongman, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki federacji KSW. W jakich okolicznościach ze sobą współpracowali?

"ŚP Zbigniew Wodecki, ps: miałem okazje poznać i pracować ze Zbyszkiem. Spoczywaj w spokoju kolego." - napisał na Facebooku Pudzianowski. Fighter KSW miał okazję poznać i pracować z Wodeckim przy okazji tworzenia programu telewizyjnego. Wiosną 2008 r. "Pudzian" brał udział w 7. edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Magdalena Soszyńska-Michno, z którą dotarł do finału.

Pudzianowski programu nie wygrał, ale był ulubieńcem publiczności, a także jury. Jego występy oceniał między innymi Zbigniew Wodecki. Zawsze doceniał poświęcenie sportowca. Niestety, miał spore problemy zdrowotne. Na początku maja musiał przejść operację serca, po której doznał udaru i trafił do szpitala. Ostatnie dni swojego życia spędził na oddziale intensywnej terapii.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: