SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski zmiecie "Popka" w Krakowie? Ostry trening przed galą KSW 37 [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski zmiecie "Popka" w Krakowie? Ostry trening przed galą KSW 37 [WIDEO]

17.11.2016, godz. 14:04
Pudzian vs Popek
foto: KSW

Mariusz Pudzianowski jest pewny swojego zwycięstwa nad Pawłem "Popkiem Monsterem". 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie podczas gali KSW 37 obydwaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru. Żaden z nich nie odpuszcza na treningach, a "Pudzian" straszy swojego rywala przekonując, że zmiecie wszystko, co stanie na jego drodze!

Mariusz Pudzianowski doskonale zdaje sobie sprawę, że czekająca go walka może być z cyklu "być albo nie być" w MMA. Dwa poprzednie pojedynki zakończyły się jego porażkami, więc tym razem nie dopuszcza myśli, że mógłby ponownie zejść pokonany. 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie podczas gali KSW 37 w walce wieczoru zmierzy się z powracającym po kilku latach przerwy raperem Pawłem "Popkiem Monsterem" Rakiem. Na ten moment trudno wskazać faworyta tej rywalizacji, obydwaj na treningach wylewają z siebie siódme poty, aby być w jak najlepszej dyspozycji, kiedy staną naprzeciwko siebie i stoczą bój o zwycięstwo.

Mariusz Pudzianowski dosyć często publikuje nagrania z treningów na portalu społecznościowym. Widać na nich, że stara się poprawić stójkę. Czy to będzie jego tajna broń na zwycięstwo z liderem "Gangu Albanii"?  - Poranny trening zaliczony i jedziemy dalej. Jeszcze 17 dni i tajfun-Pudzian zmiecie wszystko, co na drodze stanie - napisał były strongman.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: