SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Michał Materla na wolności! "Powraca serce KSW"

Michał Materla na wolności! "Powraca serce KSW"

19.07.2017, godz. 14:14
Michał Materla, KSW, MMA
foto: EAST NEWS

Michał Materla, który od grudnia ubiegłego roku przebywał w areszcie, wreszcie wyszedł na wolność! Informację tę potwierdził właściciel KSW Maciej Kawulski. Jeden z szefów największej organizacji MMA w Europie nie ukrywa swojej radości. "Powraca serce KSW" - podkreślił. Po wyjaśnieniu sprawy do końca wojownik powinien wrócić więc do oktagonu.

Michał Materla przez lata był jedną z największych gwiazd KSW. "Cipek" pokonywał kolejnych rywali i zaskarbił sobie serca fanów mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Działacze uznali wreszcie, że czas, by odbyła się walka Materli z Mamedem Chalidowem. Prywatnie przyjaciele na arenie dali z siebie wszystko. Lepszy okazał się Chalidow, ale to był dopiero początek problemów 33-latka. W grudniu 2016 roku został aresztowany przez funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Policji. Podejrzewano go o współpracę w ramach zorganizowanej grupy przestępczej.

Grupa ta miała zajmować się przede wszystkim handlem narkotykami. Michał Materla nie przyznawał się do postawionych zarzutów i sąd kilka razy przedłużał jego areszt. Wreszcie w środę 19 lipca wojownik MMA wyszedł na wolność. Poinformowali o tym na Twitterze właściciel KSW Maciej Kawulski oraz zawodnik tej organizacji Łukasz Jurkowski. "To szczęśliwy dzień dla polskiej sceny. Powraca serce KSW. Michał Materla. Witamy mistrzu" - napisał Kawulski.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: