SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Michał Materla nie przyznał się do winy. "Zarzuty są absurdalne!"

Michał Materla nie przyznał się do winy. "Zarzuty są absurdalne!"

16.12.2016, godz. 07:50
Michał Materla vs Rousimar Palhares
foto: KSW

Michał Materla nie ma zamiaru ułatwiać zadania służbom, które w czwartek go aresztowały. Zawodnik mieszanych sztuk walki nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Obrońca sportowca nazwał je absurdalnymi. Jakub Łysakowski zabrał głos także w sprawie przeprowadzenia samej akcji funkcjonariuszy.

Mecenas Jakub Łysakowski w rozmowie z portalem onet.pl zdradził, że Michał Materla nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Według obrońcy zawodnika mieszanych sztuk walki nie mają one żadnego związku z rzeczywistością. - Po zapoznaniu się z materiałami twierdzę, że nie ma w nich niczego, co pozwalałoby przypisać Michała Materlę do stawianych mu zarzutów. Dlatego całe to oskarżenie jest absurdalne - stwierdził Łysakowski. Adwokat odsyła do prokuratury, by uzyskać informację jak bez wyraźnych materiałów powiązano "Cipao" ze zorganizowaną grupą przestępczą.

Już wcześniej obrońca zawodnika poprosił, by nie zasłaniać wizerunku jego klienta. - Każdemu człowiekowi łatwo jest coś zarzucić, zatrzymać go. Znacznie trudniej oczyścić dobre imię po tym, jak podejrzany okaże się niewinny. Dlatego proszę, by nie zakrywać twarzy mojego klienta czarnym paskiem i nie skracać nazwiska. Michał Materla to szanowany sportowiec, a nie przestępca - powiedział Jakub Łysakowski.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: