SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Michał Materla przed KSW 36: Walczę o pokonywanie własnych słabości [WIDEO]

Michał Materla przed KSW 36: Walczę o pokonywanie własnych słabości [WIDEO]

30.09.2016, godz. 15:10
Michał Materla
Michał Materla foto: KSW

Już w sobotę 1 października Michał Materla stoczy na gali KSW 36 walkę z bardzo groźnym Rousimarem Palharesem. Polski wojownik zrobi wszystko, żeby pokazać w Zielonej Górze swoją wyższość nad Brazylijczykiem. Rodzima federacja mieszanych sztuk walki udostępniła wideo, zapowiadające to starcie i trzeba przyznać, że robi ono wielkie wrażenie!

Michał Materla zdradza na nagraniu powody, które kierują nim, by dalej walczyć w MMA. - Ja już nie biję się, by być bardziej wysportowanym. Ja po prostu walczę sam dla siebie dla pokonywania własnych słabości i barier - stwierdził "Cipek". - Tak jak zawsze podejmuję rękawicę i bez względu na wszystko staję do boju. Postaram się zrobić wszystko, żeby starcie Rousimarem Palharesem wygrać przed czasem i opuścić ring cały i zdrowy - dodał jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce.

Wielkie plany odnośnie gali KSW 36 ma jednak także brazylijski przeciwnik Materli. 36-latek chce, by walka w Zielonej Górze była pierwszym krokiem na drodze do pasa mistrzowskiego federacji znad Wisły. - KSW to bardzo dobra organizacja, świetna szansa dla mnie i jestem tutaj, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Chcę walczyć tutaj jak najdłużej i zostać mistrzem KSW - zapowiedział Palhares.

Gala KSW 36 odbędzie się w sobotę 1 października w Zielonej Górze. Oprócz Michała Materli i Rousimara Palharesa na arenie w województwie lubuskim zobaczymy między innymi Tomasza Narkuna czy Mateusza Gamrota. Początek emocji związanych z mieszanymi sztukami walki zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja NA ŻYWO z gali KSW 36 na sport.se.pl!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: